10 دلیلی که شما به یک کوچ نیاز دارید

(10)
10 دلیلی که شما به یک کوچ نیاز دارید

قبل از این که موضوع ویدیوی امروز را اعلام کنم ، می خواهم از شما بپرسم: چند نفر از شما دوست دارید در زندگی یا تجارت یا سلامت یا در رابطه با همسرتان یا از لحاظ مالی یا روانی چیزهای جدیدی بدست بیارید؟ چند نفر از شما قصد به دست آوردن چیزهایی را دارید که فراتر از دستاوردهای گذشته شما است و با خودتان می گویید این فراتر از داشته ها و دستاوردهای گذشته من است .

مدت زمان ویدئوی آموزشی که دریافت خواهید کرد ، 10 دقیقه و 55 ثانیه می باشد.

چطور می توانم آن را بدست بیاورم ؟ سوال اینجاست: چند نفر از شما خواهان به دست آوردن چیزهای جدیدی هستیدکه فراتر از دستاوردها و عملکردهای شما در گذشته است؟ این جمله بدان معناست که شما خواهان پیشرفت هستید. خواهان حرکت به جلو هستید . خواهان انجام چیزی فراتر ازتجارب و عملکردهای گذشته خود هستید و در نتیجه به احتمال خیلی قوی شما به یک همراه احتیاج دارید و عنوان امروز چیزی که نزدیک و در کنار قلب ما است و دلیل نزدیکی آن به قلب ما این هست که آن چیزی هست که دوباره و دوباره و دوباره به من کمک می کند چیزهایی رابدست بیاورم که فراتر از توانایی های اکنون من هست.

شاید کلمه توانایی ها درست نباشه چون ما همیشه توانایی بدست آوردن دست آوردهای بیشتر رو داریم اما در حال حاضر فاقد دست آوردهای بیشتر هستم. بنابراین فراتر از سطح دست آوردها و تجارب حاضر من هست . فراتر از یافته های حاضر من هست. شبیه به چیزی که همیشه وجود داشته ولی ما نمی دانستیم چطور آن رابدست بیاریم . در واقع همیشه موجود بوده ولی ما نمی دانستیم چطور به آن دسترسی پیدا کنیم . آن چیز همیشه منتظر من بوده ، مثل این که بگوید هی من اینجا هستم ولی ما نتوانیم آن رابه دست آوریم یا تجربه کنیم. بنابراین موضوع امروز بسیار ساده هست . ده دلیل یا روش که یک کوچ می تواند به شما در پر کردن این فاصله کمک کند .

فاصله بین جایی که هستید و جایی که می خواید باشید . من از شما می خوام به این دلایل گوش کنید و بفهمید کدام یک از آنها نیاز شما است و بعد آن را بکار بگیرید . این موردی هست که نه تنها کوچ می تواند در دست یافتن آن به شما کمک کند بلکه می تواند در به دست آوردن آن هدف ، آرزو ، خواسته و یا رویا همراه شما باشد . بنابراین کوچ فردی هست که می تواند شما را در این مسیر همراهی کند و همیشه مانند یک یار در کنار شما باشه . اگر شما به مشخص شدن و روشن سازی قدم بعدی مسیرتون احتیاج دارید مثل این که شما اینجا ایستاده باشید و به آینده نگاه می کنید و می توانید جایگاه مورد علاقه خودتان را ببینید. موقعیت مالی ، رابطه با همسر، سلامتی و تناسب اندام .

شما این فرصت را دارید با تکمیل فرم زیر ،از یک جلسه کوچینگ رایگان مجموعه رستم حامدی استفاده کنید
لطفا موارد مورد نیاز را کامل کنید
مربیان کوچینگ
رستم حامدی
پاسخگوی شما هستند
 • نویسنده
  رستم حامدی
 • تاریخ انتشار
  شنبه, 17 اسفند 1398
 • زمان مطالعه
  3 دقیقه
43,500تومان
 • پشتیبانی بعد از خرید
 • دانلود پس از پرداخت
 • پرداخت آنلاین

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است.

اضافه به سبد

دوره آموزشی

چگونه قله ها را فتح کنیم

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ، هر هفته یک ایمیل مفید در زمینه کوچینگ دریافت کنید

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

 1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما