بزرگ ترین راز موفقیت افراد موفق در زندگی و کسب و کار

(7)
بزرگ ترین راز موفقیت افراد موفق در زندگی و کسب و کار

از یک نفر الگو بگیرید که در حال حاضر نتایج مورد نظرتون را گرفته باشد. اگه قصد دارید سرعت یادگیری در مهارت هات هایتان را افزایش بدهید یک نفر را پیدا کنید که در حال حاضر نتایج مورد نظرتان را گرفته باشد و یاد بگیرید چطور این کار را کرده و شما هم همان کار را انجام بدهید .

موفقیت چی به جا میذاره ؟سرنخ! اگه افرادی در زمینه ای نه یک بار و دو بار، بلکه همیشه موفقیت مستمر داشتند، خوش شانس نیستند بلکه استراتژی دارند ممکن هست خودشان ندانند استراتژی دارند، اما در حقیقت یک استراتژی دارند .

اگه در موردشان تحقیق کنید و بفهمید آن استراتژی چیست می توانید ده ها سال از آزمون و خطا کردن جلو بیفتید. این راز اول من در یادگیری تمام مهارت هایی هست که در زندگی کار کردم و توانستم یاد بگیرم مثلاً چرا... چرا باید این همه تلاش کنم وقتی می توانم بهترین فرد روی زمین را براش پیدا کنم؟چرا الان دارم این کتابم را می نویسم؟(منظور تونی رابینز کتاب پول است) .

در سال ۲۰۰۸ مردم از لحاظ اقتصادی نابود شدند و باعث میشه عصبی بشوم از این که سیستم هنوز عوض نشده ،بانک ها همان کاری را می کنند که قبلاً می کردند . یک فاجعه تمام عیاره!بنابراین به خودم گفتم افراد پولدار بیشتر پولدار شدند .خوشبختانه من پولدارم و در آن زمان خیلی خوب کار کردم.اما خیلی از افراد نتوانستند و گفتم چطور می توانم عملکرد ارزنده ای داشته باشم؟ گفتم می روم و با ۵۰ تا از موثرترین افراد روی زمین از نظر اقتصادی، مصاحبه می کنم و استراتژی پیچیده شان را به چیزی تبدیل می کنم که یک فرد معمولی هم بتواند آن را انجام بدهد . چیزهایی که یاد گرفتم خارق العاده ست!

واقعاً خارق العاده ست!چون ثروتمند ترین افراد در جهان ریسک های بزرگ نمی کنند!یعنی به افراد ثروتمند نگاه می کنی و فکر می کنی ریسک های بزرگ می کنند؟ مثلا ریچارد برانسون را ببینید . ریچارد برانسون ریسک بزرگ نمیکنه .خودش شخصاً به شما میگه مهمترین چیز براش ضرره!در هر معامله میگه ضررش چقدر می تواند باشه . این اولین و مهمترین عامل برای اوهست. بهترین سرمایه گذاران یاد می گیرند چطورریسک به پاداش نامتقارن داشته باشند. کلمه دهن پرکنی هست اما یعنی ریسک کم برای پاداش زیاد.ریسک می کنند اما میگن اگه ریسک کنم پاداش زیاد می خواهم . یه فرد معمولی ریسک می کند تا پاداش معمولی به دست بیاورد و اشتباه می کنند و براشون هزینه داره پس با الگو گرفتن از آنها خیلی چیزها را یاد گرفتم در هر زمینه ای از زندگیتان می توانید این کار را انجام بدهید.

شما این فرصت را دارید با تکمیل فرم زیر ،از یک جلسه کوچینگ رایگان مجموعه رستم حامدی استفاده کنید
لطفا موارد مورد نیاز را کامل کنید
مربیان کوچینگ
رستم حامدی
پاسخگوی شما هستند
  • نویسنده
    رستم حامدی
  • تاریخ انتشار
    چهارشنبه, 13 فروردين 1399
  • زمان مطالعه
    3 دقیقه

دوره آموزشی

چگونه قله ها را فتح کنیم

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ، هر هفته یک ایمیل مفید در زمینه کوچینگ دریافت کنید

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما