تغییر با شما شروع می شود

(5)
تغییر با شما شروع می شود

همه این چیزها را از من بگیرید . پول های من را بگیرید . جت من را بگیرید . خونه من را بگیرید . من هنوز خودم را دارم . هنوز شجاعتم را دارم . هنوز می دانم کی هستم . برای اولین بار در زندگیم می دانم کی هستم. مثل خیلی از شما که در زندگیتان چالش داشتید ، من هم چالش های خیلی زیادی داشتم. در سال 1983 من توی یک خانه خیلی کوچیک زندگی می کردم که کرایه آن 275 دلار در ماه بود .

نصف آن متعلق به من بود . توی سر و صورتم 76 بخیه خورده شده بود .تمام زندگیم داغون بود. تمام زندگیم.
سال 1983 من شروع کردم ، به تغییر دادن زندگیم و می خواهم امروز برای شما بگم چه کارهایی انجام دادم. در آن زمان من ورشکسته بودم . سی و پنج سال پیش من 25 سال سن داشتم. الان 60 سال سن دارم. انگار همین دیروز بود. زمان چقدر سریع میگذره. چند نفر از شما تا حالا توی سن 25 سالگی گفتید باورم نمیشه آنقدر سنم بالا رفته و پیر شدم . من یادمه وقتی 25 ساله بودم .نمی توانستم باور کنم که 25 ساله شدم . من یه پیرمرد بودم . در آن زمان من ورشکسته بودم . بدهی زیادی داشتم .
چند نفر از شما تا حالا بدهی زیادی داشتین. اصلا حس خوبی نیست و این چیزیه که همه افراد به من می گویند و این چیزی که مانع بودن من در جایی می شد که باید باشم . همه اینها را محض اطلاع شما میگم. من داغون بودم بدهی زیادی داشتم . به معنای واقعی کلمه ورشکسته شده بودم . یک فرد می تونه از لحاظ جسمی روانی و فیزکی ورشکسته بشه. وزنم 138 پوند بود. الان 170 پوندهستم یعنی تقریبا 32 پوند کمتر از وزن الان . همیشه بیمار بودم . همه چیز افتضاح بود .

اوضاع زندگی چند نفر از شما قبلا افتضاح بوده ؟ خوبه. پس شباهت های زیادی داریم . من این را می دانم که اگر بخواهید چیزی را تغییر بدهید می توانید آن را تغییر بدهید ، اما چیزایی که می خواهید تغییر کنه با دعا کردن یا آرزو کردن یا امیدوار بودن تغییر نمی کنند . شرایط شما با خواست خانواده شما تغییر نمی کند . هیچ چیزی عوض نمی شود تا زمانی که خود شما شروع کنید و اگر الان دارید یادداشت می کنید، بنویسید هیچ چیزی تغییر نمی کند تا زمانی که خود من تغییر کنم . یکی از مهمترین اتفاقاتی که درزندگی برای من افتاد این بود که من می خواستم تغییرکنم . روزی فردی به من گفت ببین دوست من اگر شرایط زندگیت خوب نیست چیزی یا کسی باعث میشه که اوضاع زندگیت خوب نباشه. چند نفر با این حرف موافق هستند .

زندگی شما خوب پیش نمی رود چون چیزی یا کسی باعث میشه که به خوبی پیش نرود . او گفت به نظرم قبل از این که تقصیر رو به گردن جمهوری خواه ها یا دموکرات ها، دولت یا افراد دیگه بندازی، بهتره از قدم هایی که خودت می خواهی برمی داری شروع کنی . بهتره قبل از این که بخوای تمام دنیا رو تغییر بدهی از خودت شروع کنی و فرد داخل آینه رو تغییر بدهی اینطوری حتما موفق می شوی .

شما این فرصت را دارید با تکمیل فرم زیر ،از یک جلسه کوچینگ رایگان مجموعه رستم حامدی استفاده کنید
لطفا موارد مورد نیاز را کامل کنید
مربیان کوچینگ
رستم حامدی
پاسخگوی شما هستند
  • نویسنده
    رستم حامدی
  • تاریخ انتشار
    شنبه, 17 اسفند 1398
  • زمان مطالعه
    3 دقیقه

دوره آموزشی

چگونه قله ها را فتح کنیم

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ، هر هفته یک ایمیل مفید در زمینه کوچینگ دریافت کنید

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما