بیزینس کوچینگ و مزیت های داشتن بیزینس کوچ

(5)
بیزنس کوچینگ و مزیت های داشتن بیزنس کوچ

سلام. به برنامه امروز خوش آمدید . تقاضای زیادی درباره موضوع امروز برنامه به دست ما رسیده است. بنابراین امروز قصد دارم درباره موضوع پر طرفدار بیزینس کوچینگ صحبت کنم .بیزینس کوچینگ چه اهمیتی برای تجارت شما دارد و چطور می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری دهد؟

باتوجه به صحبت جان بوون ، کسی که بنیانگذار BSW است ، از هر شش کار آفرین یک نفر بیزینس کوچ می شود و دلیل آن به دست آوردن توانایی حرفه ایی بیشتر است . من از شنیدن این جمله تعجب نکردم. زیرا از نظر این کار آفرینان بیزنس کوچ شدن به آنها توانایی دست آوردن دست آوردهای بزرگ را می دهد.

مدت زمان ویدئوی آموزشی که دریافت خواهید کرد ، 4 دقیقه و 14 ثانیه می باشد

کارآفرین بودن نمی تواند به تنهایی در بنیان یک تجارت به شما کمک کند. تجارت کارهای زیادی را شامل می شود : از توسعه محصول گرفته تا راهکارهای جذب مشتری و مدیریت مالی .

اداره کردن یک تجارت یک کار دلهره آور و پرتلاطم به نظر می رسد. همه ما برای رسیدن به هدف به منابع قابل اتکا و توصیه های حرفه ایی مرتبط با حیطه کاری خودمان نیازمند هستیم . برای ما و خیلی از صاحبان کسب کار این به معنای داشتن یک بیزینس کوچ هست . خیلی از صاحبان تجارت که درباره بیزینس کوچینگ می شنوند از مزیت ها و فوائد کامل و کاربردی آن هیچ چیزی نمی دانند چه برسد به چگونگی انتخاب یک بیزینس کوچ .

بعد از صحبت با بعضی از مراجعان که توسط یکی از کوچ های متخصص ما کمک و همراهی شده اند تنها پشیمانی آنها از این بود که چرا زودتر با یک بیزینس کوچ شروع به کار نکرده اند. من می خوام هشت دلیل کاربردی بودن بیزینس کوچینگ برای کسب و کارها و صاحبان آنها را توضیح بدهم.

شما این فرصت را دارید با تکمیل فرم زیر ،از یک جلسه کوچینگ رایگان مجموعه رستم حامدی استفاده کنید
لطفا موارد مورد نیاز را کامل کنید
مربیان کوچینگ
رستم حامدی
پاسخگوی شما هستند
 • نویسنده
  رستم حامدی
 • تاریخ انتشار
  سه شنبه, 27 اسفند 1398
 • زمان مطالعه
  2 دقیقه
28,000تومان
 • پشتیبانی بعد از خرید
 • دانلود پس از پرداخت
 • پرداخت آنلاین

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است.

اضافه به سبد

دوره آموزشی

چگونه قله ها را فتح کنیم

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ، هر هفته یک ایمیل مفید در زمینه کوچینگ دریافت کنید

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

 1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما