برای کسانی که به پشت صحنه علاقه دارند

ایده اولیه راه اندازی این سایت از نتایج حاصل از مطالعات و تحقیقات و ارائه خدمات مهندسین مشاور و برگزاری جلسات هسته های مشارکتی در نقاط روستایی و شهری استان های کشور و نیازهای مردم برای راهکارها و روش هایی برای حل مسائل و مشکلات فردی و کسب و کار و شرکت در دوره های آموزشی کوچینگ و دوره های آموزشی مرتبط با آن شکل گرفت . هدف اصلی از راه اندازی این سایت شناساندن قابلیت های مهارت کوچینگ در حل مسائل زندگی و کسب و کار می باشد . از آنجایی که کوچینگ در طی سالیان گذشته رشد زیادی داشته است ، شناسایی قابلیت ها و دست آوردهای این مهارت به مردم و به تبع آن استفاده آنها از خدمات کوچینگ می تواند نقش زیادی در توسعه شخصی و اجتماعی و رشد و بهره وری شرکت و بنگاه های اقتصادی در نقاط شهری و به ویژه در نقاط روستایی داشته باشد . که این امر ضمن توسعه و شکوفایی و توانمند سازی افراد و شرکت ها باعث رشد و توسعه محلی و ناحیه ای می گردد .
رسالت اصلی این سایت تحقیق تحقیق و مطالعه در عرصه کوچینگ و علوم مرتبط با آن و انتشار نتایج و یافته های حاصل از این مطالعات و ارائه خدمات کوچینگ به مراجعین می باشد .

با رستم حامدی بیشتر آشنا شوید

من رستم حامدی دانش آموخته کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری از دانشگاه شهید بهشتی هستم . پس از اتمام تحصیلات و فعالیت در چند نهاد دولتی وارد کارهای تحقیقاتی و خدمات مهندسین مشاور در ارتباط با طرح های توسعه ناحیه ای ، شهری و روستایی شدم . روش عمده تهیه طرح های توسعه ناحیه ای مبتنی بر برنامه ریزی مشارکتی می باشد که در این فرآیند برنامه ریز نقش تسهیلگری داشته و مردم برای خودشان برنامه ریزی می کنند .

در جلسات هسته های مشارکتی که در روستاهای مختلف استان های کشور داشته ایم ، مردم به مسائل و مشکلاتی اشاره می کردند که طرح های توسعه ناحیه ای حداقل در کوتاه مدت برنامه و راهکاری برای آنها نداشتند که از جمله آنها می توان به مشکلات راه اندازی کسب و کار ،مشکلات خانوادگی ،مشکلات روحی و روانی ، اعتیاد ، طلاق و ... اشاره کرد .

در خلال برگزاری این جلسات در روستاها این پرسش در ذهنم شکل گرفت که چه روش و مهارتی برای حل مسائل و مشکلات مردم در کوتاه مدت و مقطعی وجود دارد ؟

پس از مطالعه کتب موفقیت و تحقیقات لازم با مهارت کوچینگ آشنا شدم . پس از اتمام دوره آموزشی کوچینگ و کسب صلاحیت های کوچینگ و آموزش های مرتبط با آن با هدف معرفی کوچینگ و قابلیت های آن در پاسخگویی به مسائل کسب و کار و زندگی اقدام به راه اندازی این سایت کردم .

همتم بدرقه راه کن ای طایر قدس

که دراز است ره منزل و من نو سفرم

سوالی دارید؟ منتظر تماس شما هستیم

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

02144366679
تلفن