برنامه ریزی عصبی- کلامی | NLP چیست ؟ [قسمت سوم]

(1)
برنامه ریزی عصبی- کلامی | NLP چیست ؟ [قسمت سوم]

برخی برنامه ریزی عصبی - کلامی را به عنوان کدگذاری چگونگی انجام کار ها توصیف می کنند. مجموعه ای از تکنیک ها، استراتژی ها و الگوهای زبانی برای درک الگوهای بی اهمیت که ما در زندگی ناخودآگاه ایجاد می کنیم و الگوهای ذهنی، رفتاری و احساسی ما را تقویت و یا تغییر می دهندتا ما بتوانیم تبدیل به نسخه ای باهوش ترین و کامل تر از خودمان باشیم.

NLP مجموعه ای بسیار موثر از ابزارهای روانشناسی برای: تغییر، انگیزش، موفقیت، توانمندسازی، نفوذ، تضمین و ارتباط است. تمام رفتارها و ارتباطات یک ساختار دارد، این تعریف به وسیله تمرکز مغز، یادگیری و تجربه، تعیین می شود. بر اساس این ساختار، NLP مجموعه ای از ابزارها را برای دستیابی به نتایج خاص مورد نظر، اثربخشی و انتخاب های بهتر در زندگی ارائه می دهد. برنامه ریزی عصبی – کلامی مطالعه عادت ها و استراتژی های پشت موفقیت و موفقیت است.

برنامه ریزی عصبی- کلامی معمولی و تحول آفرین

برخی از تفاوت های کلیدی بین برنامه ریزی عصبی- کلامی اصلی و تحول آفرین وجود دارد. همانطور که NLP در طی دهه 1970 توسعه یافت، تمرکز بندلر و گریندر به طور فزاینده ای روی تکنیک های مستقل متمرکز شد که به درمان سریع برای تقریبا هر مشکل یا مشکل زندگی کمک می کرد. NLP به تدریج یک تجمع تکنیک ها به جای یک سیستم جامع روانشناسی، با تمرکز بر روی حال و آینده بدون توجه به تجربه فردی از گذشته شخصی و خانوادگی خود، تبدیل شد. این رویکرد بسیار موثر است .

به جای نادیده گرفتن حقایق و تجربیات گذشته، برنامه ریزی عصبی – کلامی تحول آفرین، برنامه های قدیمی را بازنویسی می کند که تجربیات گذشته خود را کنترل یا محدود می کند. به جای استفاده از تکنیک های مستقل که در خارج از بستر زندگی فرد قرار دارند، برنامه ریزی عصبی – کلامی تحول آفرین متدولوژی NLP را به فرمت هایی تبدیل می کند که به طور خارجی تا حدودی شبیه روان درمانی است، اما مستقیم و قدرتمندتر است. متخصص برنامه ریزی عصبی – کلامی تحول آفرین از رویکردهای مختلفی برای کشف اطلاعات در مورد تصمیمات و باورهای اصلی استفاده می کند که تا کنون به طور ناخودآگاه به منظور کاهش سلامتی مشتریان عمل می کند. سپس او می تواند در میان طیف وسیعی از روش های NLP برای پیاده سازی روند رفتار، اعتقاد و تجدید نظر هویت را انتخاب کند.

برنامه ریزی عصبی – کلامی تحول آفرین به مشتریان و دانش آموزان کمک می کند تا تجربه همراستا شدن با همه چیز را برای آینده خود و همچنین همه چیزهایی که در حال حاضر در راه رسیدن به آنها تجربه کرده اند، تجربه کنند. به جای غلبه بر محدودیت ها، که هدف اصلی NLP معمولی است، ما از یادگیری از شکست های ناگهانی گذشته و کاستی ها برای باز کردن یک مسیر صاف به سلامت و موفقیت آینده استفاده می کنیم. در برنامه ریزی عصبی – کلامی تحول آفرین ما با جایی که ما هستیم، از آنجا که ما آمده ایم، کار می کنیم تا چیزهایی را تغییر دهیم تا نتایج خوبی که واقعا می خواهیم در جریان زندگی خود به طور طبیعی گسترش ببخشیم. نگرانی اصلی ما این است که با خودمان ارتباط برقرار کنیم، با دیگران ارتباط برقرار کنیم و با زندگی خود ارتباط برقرار کنیم.

برنامه ریزی عصبی – کلامی تحول آفرین شامل تمام درخشش های پیش گامانه و قدرت برنامه ریزی عصبی – کلامی متداول است و فراتر از آن شامل عقلانیت و تحقق اهداف زمینه روان شناسی می شود.

شما این فرصت را دارید با تکمیل فرم زیر ،از یک جلسه کوچینگ رایگان مجموعه رستم حامدی استفاده کنید
لطفا موارد مورد نیاز را کامل کنید
مربیان کوچینگ
رستم حامدی
پاسخگوی شما هستند
  • نویسنده
    رستم حامدی
  • تاریخ انتشار
    دوشنبه, 10 تیر 1398
  • زمان مطالعه
    3 دقیقه

دوره آموزشی

چگونه قله ها را فتح کنیم

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ، هر هفته یک ایمیل مفید در زمینه کوچینگ دریافت کنید

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما