برنامه ریزی عصبی- کلامی | NLP و استرس [قسمت چهارم]

(1)
برنامه ریزی عصبی- کلامی | NLP و استرس [قسمت چهارم]

همانطور که برنامه ریزی عصبی – کلامی (NLP) با ساختار واقعی ذهن کار می کند، در مقابله با مسائل مربوط به استرس عالی عمل می کند. احساسات منفی که با رویدادهای گذشته مرتبط می شوند می توانند به سرعت و به آرامی منتشر شوند به طوری که زمانی که شما از آن به آن خاطرات مراجعه می کنید نمی توانید احساسات منفی را پیدا کنید. علاوه بر این، با کمک برنامه ریزی عصبی – کلامی ، یک فرد قادر به تغییر صدا، حجم و سرعت گفت و گو داخلی از چیزی است که استرس داخلی را به الگوی تفکر ایجاد می کند که باعث ایجاد اعتماد و آرامش می شود.

هیپنوتراپی و مدیتیشن هر دو عالی برای یادگیری نحوه جدا شدن از تفکر ثابت که در ذهن بسیاری از افراد اتفاق می افتد. تمرین روزانه مدیتیشن برای برخی افراد کافی است، اما برخی دیگر نیاز به استفاده از ابزارهای هیپنوتیزم برای آموزش بدن برای رسیدن به حالتهای عمیق تر آرامش دارند.

تسکین استرس با استفاده از هیپنوتراپی و برنامه ریزی عصبی- کلامی به شما کمک خواهد کرد تا:

- غلبه بر ترس، نا امنی، نگرانی و نا امیدی

- پایان نا امیدی، بی ارزش بودن و بی کفایتی

- با آرامش، و وضوح ارتباط برقرار کنید

- لذت بردن از روابط قدرتمند با خود و دیگران

- ایجاد عزت نفس و اعتماد به نفس شگفت انگیز

- احساس زنده، پرانرزی و واقعا پرشور در مورد زندگی دوباره

- رهبری یک زندگی قدرتمند: دستیابی به رشد شخصی، مادی و معنوی اساس هیپنوتیزم آرامش است. AMAدر سال 1958 هیپتونیزم را به عنوان یک روش موثر درمان علائم استرس یا استرس مورد پذیرش قرار داد. هیپتونیزم آلفا سطح آگاهی است. این حالت روانشناسی موقت است که ما در حال خواب رفتن در شب احساس می کنیم. و هنگامی که دوباره بیدار می شویم، آن را یک بار دیگر احساس می کنیم. راه های مختلفی وجود دارد که ما می توانیم خود را در این حالت آرام، از آرامش گام به گام تا تصاویر بصری و گوش دادن به سی دی های هیپتونیزم هدایت کنیم.

هنگامی که ما وارد حالت هیپتونیزم می شویم، می توانیم با ذهن ناخودآگاهمان، که نشانه ای از احساسات ماست، ارتباط برقرار کنیم. و به راحتی می توانید دیدگاه های جدید و ایده هایی را که به ما کمک می کند تا از استرس رهایی یابیم، یا حتی از وقوع آن جلوگیری کنیم.

برنامه ریزی عصبی- کلامی که یک نوع مدرن از هیپتونیزم است، روشهای بسیار خوبی برای رهایی از استرس ارائه می دهد. شاید تکنیک که به بهترین شکل کار می کند الگوی سویش نامیده می شود. پس از استفاده از الگوی سویش ناخودآگاه به طور خودکار از تصاویر منفی، استرس باعث ایجاد تصاویر ذهنی می شود، به عنوان باعث ایجاد آرامش تصاویر ذهنی است. در غیر این صورت بیان شده است، آنچه معمولا باعث می شود احاس تنش کنید باعث آرامش می شود!

هیپتونیزم و برنامه ریزی عصبی – کلامی ابزارهایی هستند که امکان تغییر نگرش و دیدگاه ما را به راحتی احساسات منفی من را از بین می برند.

شما این فرصت را دارید با تکمیل فرم زیر ،از یک جلسه کوچینگ رایگان مجموعه رستم حامدی استفاده کنید
لطفا موارد مورد نیاز را کامل کنید
مربیان کوچینگ
رستم حامدی
پاسخگوی شما هستند
  • نویسنده
    رستم حامدی
  • تاریخ انتشار
    پنج شنبه, 27 تیر 1398
  • زمان مطالعه
    3 دقیقه

دوره آموزشی

چگونه قله ها را فتح کنیم

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ، هر هفته یک ایمیل مفید در زمینه کوچینگ دریافت کنید

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما