عادات بد و کوچینگ | مربیگری‎ [قسمت سوم]

(2)
عادات بد و کوچینگ | مربیگری‎ [قسمت سوم]

قادر نیستم تا در عادت‌هایم تغییری ایجاد کنم پس همان عادت‌های سابق را تکرار می‌کنم. این گفته افرادی است که از ترک عادت‌های غلط خود دست کشیده اند چون دیگر امیدی به ایجاد تغییر ندارند.خود شما چند بار انجام یک عملی را به روز بعد موکول کرده اید؟ چند بار تصمیم گرفتید تا یک برنامه غذایی سالم برای خود تهیه کنید اما نکردید؟ آن شنبه ای که قرار بود ورزش را شروع کنید بالاخره رسید.

تغییر عادت‌ها با 3 روش شگفت انگیز

همانطور که پیشتر هم به آن اشاره کردیم، ایجادیک عادت مثبت کار چندان ساده ای نیست و چون نیاز به صبر و زمان دارد ممکن است نا امیدی شما را میان مسیر در پی داشته باشد.

ناامیدی نسبت به هر موضوعی، به علت عدم شناخت خود و احساس خود‌کم‌‌بینی به‌وجود می‌آید.

اگر به قدرت و اراده خود ایمان بیاورید نه تنها می‌توانید خیلی زود عادت‌های سازنده ای را در وجود خود تثبیت کنید، که قادر خواهید بود تا عادت‌های غلط را نیز تک به تک نابود کنید و از بین ببرید.

عادت بد کوچینگ رستم حامدی

زیگ زیگلار

انگیزه شما را به حرکت در می آورد، اما عادت شما را به مقصد می رساند .

حتما گاهی در زندگی با بن بست‌هایی مواجه شده اید که به این نتیجه رسیده باشيد تنها راه تغییر شرایط زندگی‌تان، تغییر خودتان است. به عنوان یک فردی که رهبری یک کسب و کار را بر عهده دارد، تغییر رفتار‌ها و عادت‌های نادرست برای رشد و توسعه به یکی از ضرورت‌های زندگی شما بدل می‌شود.

تغییراتی که ممکن است در ابتدا بسیار سخت و پیچیده به نظر آیند اما اگر راهنما و مربی در کنار خود داشته باشید مسلما طی کردن این مسیر برای شما راحت تر خواهد شد.

عادات بد کوچینگ رستم حامدی

این 3 روش شگفت انگیز که به شما کمک می‌کند تا عادات بد خود را به کام نابودی بکشيد

1. بعد از این که عادت‌های بد خود را شناختید، آن‌ها را متوقف کنید :

شاید به نظرتان عجیب باشد،اما کم نیستند افرادی که عادت‌های ناسالم را در خود تشخیص داده اند اما همچنان در حال تکرار آن هستند! پس بعد از اینکه تشخیص دادید عادتی در زندگی شما اختلال ایجاد کرده، برای شکستن و ترک آن از روش صحیح اقدام کنید.

2. فراموش نکنید که باور‌های شما قادرند زندگی شما را تغییر دهند، پس دوباره آن‌ها را ارزیابی کنید :

باور کنید که می‌توانید تغییر کنید! اگر همچنان به ناامیدی خود در عدم تغییر وضعیت دامن بزنید هیچگاه موفق نخواهید شد تا عادت‌های جدیدی را ضمیمه زندگی‌تان کنید.

یکی از عواملی که همیشه مانع از تغییر می‌شود ترس از خارج شدن از نقطه امن می‌باشد.

همه ما برای خودمان یک منطقه امن تعریف کرده ایم که خارج شدن از این منطقه می‌تواند باعث ایجاد دلهره شود. فقط کافی است به خودتان باور داشته باشید و از منطقه امن خود خارج شوید.
عادت‌های ناسالم خود را ریشه یابی کنید، بعد از اینکه علت این عادت‌ها برای‌تان مشخص شد مي‌توانيد برای آنها جایگزینی پیدا کنید.

3. لیستی از تغییراتی که می‌خواهید صورت بگیرد ایجاد کنید و مطابق با آن عمل کنید :

برای ایجاد تغییر سخت تلاش می‌کنم اما به نتیجه ای نمی رسم، چرا!؟ ممکن است شما هم با این مشکل مواجه شده باشید. به نظر شما چه دلیلی می‌تواند داشته باشد؟!
چنانچه از عادات بد خود در زندگی رنج می برید ما به شما کوچینگ ترک عادات بد را پیشنهاد می کنیم .

با ما تماس بگیرید:
021-44366673
021-44366679

چون نمی‌دانید دقیقا چه تغییری مد نظرتان است پس تغییری هم ایجاد نمی‌شود. بنابراین لازم است تا حتماً لیستی از تغییرات بزرگ و کوچک برای خود تهیه کنید و طبق آن پیش بروید. به عنوان مثال می‌خواهید تا ماه آینده 10 کیلو وزن کم کنید. تا زمانی که تغییری در رژیم غذایی و سبک زندگی خود ایجاد نکنید، آیا این تغییر رخ می‌دهد!؟

عادات بد کوچینگ رستم حامدی

برای محقق شدن تمامی‌این اهداف به یک متخصص و مربی حرفه ای در کنار خود احتیاج دارید تا یاد بگیرید چگونه می‌توانید عادت‌های بد را بشکنید.

در نهایت همیشه به خاطر داشته باشید که جایگزین کردن عادت‌های بد با یک سری از عادات رفتاری خوب ، اصلا کار ساده ای نیست. این کار به تعهد، قدرت درون و اشتیاق نیاز دارد تا بتوانید تمام تمایلات درونی برای فکر کردن، احساس کردن، حرف زدن و رفتار کردن را به سمت و سوی درستی هدایت کنید.

شما این فرصت را دارید با تکمیل فرم زیر ،از یک جلسه کوچینگ رایگان مجموعه رستم حامدی استفاده کنید
لطفا موارد مورد نیاز را کامل کنید
مربیان کوچینگ
رستم حامدی
پاسخگوی شما هستند
  • نویسنده
    رستم حامدی
  • تاریخ انتشار
    یکشنبه, 13 مرداد 1398
  • زمان مطالعه
    4 دقیقه

دوره آموزشی

چگونه قله ها را فتح کنیم

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ، هر هفته یک ایمیل مفید در زمینه کوچینگ دریافت کنید

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما